Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Sato

"SATO" yra pasaulinis AUTO-ID sprendimų, jungiančių žmones, prekes ir informaciją lyderis. "SATO" aptarnauja daugybę skirtingų pramonės šakų, siekdama supaprastinti darbo eigą, palaikyti darbuotojus ir sumažinti klientų poveikį aplinkai. 1940 m. įkurta SATO yra įtraukta į Tokijo vertybinių popierių biržos pirmąjį skyrių. Įmonės pajamos viršija 900 mln. JAV dolerių, ji turi pardavimo ir paramos biurus daugiau nei 25 šalyse. Visame pasaulyje SATO atstovauja pasaulinio lygio partnerių tinklas daugiau nei 90 šalių.

Integruodami automatinio identifikavimo technologijas su technine įranga gali pasiūlyti tiesioginius sprendimus, kuriais galima žymėti daiktų ir žmonių duomenis- identifikatorius verslo operacijų vietoje ir iš karto perduoti informaciją IT sistemoms apdoroti. Kiekvienai darbo vietai keliami unikalūs reikalavimai. "SATO" susipažinę su tiek daug veiklos procedūrų įvairiose pramonės šakose, kad gali sukurti sprendimus bet kuriam konkrečios pramonės šakos tiekimo grandinės etapui. Nors jie patys kuria gaminius ir teikia paslaugas, tačiau kartu ir bendradarbiauja su trečiosiomis šalimis, kad galėtų pateikti idealų technologijų derinį, kuris pranoktų klientų lūkesčius. Su "SATO" siūlomi sprendimai išsprendžia neatidėliotinas ir būsimas problemas, užtikrina tvarų Jūsų verslo produktyvumą, saugą ir atsargų kontrolę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.