Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ELO

Daugiau nei prieš 50 metų įkurta "Elo" greitai išgarsėjo išradusi lietimams jautrią technologiją ir šiuo metu yra jutiminių technologijų lyderė. "Elo" lietimams jautrios ekrano sistemos pasižymi išskirtinėmis techninėmis savybėmis ir paprastu naudojimu. Įmonė gamina ir parduoda įvairius lietimams jautrius ekranus, monitorius ir kompiuterius, skirtus praktiškai visiems mažmeninės prekybos, viešbučių, mokslinių tyrimų, medicinos, pramonės ir kitiems poreikiams. Į asortimentą įeina įvairūs nuo 17,8 cm (7'') iki 161 cm (65'') dydžio ekranai su skirtingais korpuso variantais ir įvairiomis įrangos versijomis, patikimi lietimams jautrūs monitoriai ir galingi "Android" lietimams jautrūs kompiuteriai. Be to, "Elo" siūlo išmaniuosius sprendimus, tokius kaip "Elo Edge Connect", "Elo View", "Elo Access" ir "Elo Care" paslauga. Visame pasaulyje įdiegta daugiau kaip 25 milijonai sistemų, todėl "Elo" iš tiesų pasižymi kokybe, patikimumu ir naujovėmis.

Siekiame užtikrinti savo klientų poreikius, susijusius su tokios aukštos kokybės sistemomis, todėl kviečiame įsigyti kokybiškų lietimams jautrių įrenginių mūsų el.parduotuvėje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.