Daugeliui mūsų klientų lipdukų spausdintuvo pasirinkimas atrodo labai sudėtingas. Šiame straipsnyje aprašysime pagrindinius ir svarbiausius lipdukų spausdintuvų parametrus pagal kuriuos galėsite pasirinkti tinkamiausią spausdintuvą Jūsų poreikiams.

Lipdukų / etikečių spausdintuvų spausdinimo plotis

Spausdintuvai skirstomi į 2 tipus pagal spausdinimo plotį iki 56mm pločio ir 105 mm pločio. Kurį plotį rinktis priklauso kokio pločio lipdukus spausdinsite. Pvz siuntų etiketės 105mm pločio. todėl joms spausdinti tinkamas spausdintuvas su 105 mm spausdinimo pločiu.  

56 mm pločio lipdukų / etikečių spausdintuvas

56_lipduku_spausdintuvas

105 mm pločio lipdukų / etikečių spausdintuvas

105_mm_lipduku_spausdintuvas

Lipdukų spausdintuvų spausdinimo technologija

Lipdukų spausdintuvai yra 2 tipų pagal spausdinimo technologiją. Tiesioginio terminio (Direct Thermal) ir Terminio pernešimo (Thermal transfer). 

Tiesioginio terminio (Direct Thermal) tipo lipdukų / etikečių spausdintuvai

Tiesioginio terminio (Direct Thermal) spausdinimo būdas populiariausias kai reikalinga atspausdinti pigų lipduką, kur nėra poreikio, kad lipduko informacija išliktų ilgą laiką.

Spausdinimui naudojamas terminis popierius, kurį kaitina spausdintuvo spausdinimo galva ir popieriuje esančios cheminės medžiagos kaitinimo vietoje patamsėja.

Tokiu būdu atspausdinti lipdukai bijo šilumos, sąlyčio su kitomis cheminėmis medžiagomis, laiko. Jie išblunka. 

Terminio pernešimo (Thermal transfer) lipdukų / etikečių spausdintuvai

Terminio pernešimo (Thermal transfer) spausdinimo būdas populiariausias kai reikalinga žymėti prekes, kai reikalingos specifinės etiketės (pvz spalvotos, atsparios drėgmei ir pan.)

Spausdinimui naudojama medžiaga: Vellum, Polipropilenas, Satinas ir pan.

Spausdinimo metu spausdintuvo spausdinimo galvos yra kaitinama dažjuostė (karbonas), kuri kaitinimo vietoje pasilieka ant lipduko. 

Tokiu būdu atspausdinti lipdukai atsparūs laikui. Neblunka. 

Terminio pernešimo (Thermal transfer) spausdintuvai taip pat gali spausdinti ir Tiesioginio terminio (Direct Thermal) būdu nenaudojant karbono. 

Populiariausi terminio pernešimo (spausdinantys su karbonine juosta) spausdintuvų modeliai
Populiariausi tiesioginiai terminiai spausdintuvų modeliai
Kyla klausimų apie lipdukų / etikečių spausdintuvus? Pasitarkime.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.