Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Epson

Nuo pat įkūrimo Japonijos gamintojas "Epson" ir toliau įkvepia pirmaujančiomis pramonės naujovėmis ir revoliuciniais gaminiais - be kita ko, "Epson" sukūrė pirmąjį pasaulyje miniatiūrinį skaitmeninį spausdintuvą ir pirmąjį komercinį rašalinį spausdintuvą. Šiandien pagrindinei bendrovei "Seiko Epson Corporation" priklauso 87 patronuojamosios įmonės, kuriose dirba daugiau kaip 76 000 darbuotojų visame pasaulyje. Epson" yra pasaulinė POS spausdintuvų rinkos lyderė. Įmonė siūlo platų POS ir etikečių spausdintuvų bei įvairių fiskalinių produktų asortimentą, todėl ji patenkina daugelį kasdienių spausdintuvų poreikių. "Epson" spausdintuvų asortimentas - nuo kompaktiškų mobiliųjų spausdintuvų iki didelio našumo rašalinių spausdintuvų pramonei ir modelių, tinkamų vienspalviam ar daugiaspalviam kvitų, etikečių ir kt. spausdinimui. Nenuostabu, kad, pavyzdžiui, kasos aparatų sektoriuje beveik kas antras kvitų spausdintuvas yra "Epson" spausdintuvas.

Mūsų el.parduotuvėje taip pat galite įsigyti naujausius šio gamintojo POS ir etikečių spausdintuvų asortimento gaminius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.