Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Datalogic

1972 m. Romano Volta įkūrė įmonę ir pradėjo gaminti automatikos fotoelektrinius jutiklius. Septintojo dešimtmečio pabaigoje įmonė viena pirmųjų pradėjo kurti brūkšninių kodų nuskaitymo įrenginius. Datalogic tapo labai žinoma ir pagrindine duomenų rinkimo įrangos gamintoja Europoje. Puikus veikimas ir išskirtinis gaminių dizainas greitai įtikino klientus pramonėje, gamyboje ir prekyboje rinktis būtent šio prekinio ženklo gaminius. Šiuo metu "Datalogic", kurios pagrindinė būstinė yra Bolonijoje, Italijoje, dirba daugiau nei 3 200 darbuotojų trisdešimtyje šalių. Turėdama dukterinių įmonių daugiau kaip trisdešimtyje šalių ir daugiau kaip 15 000 partnerių bei platintojų visame pasaulyje, "Datalogic" vykdo tarptautinę veiklą ir tiekia savo produktus pirmaujančioms visų šakų įmonėms. "Datalogic" sprendimai padeda didinti procesų efektyvumą ir kokybę mažmeninės prekybos, gamybos, transporto ir logistikos bei sveikatos priežiūros pramonės šakose visoje vertės grandinėje. "Datalogic" gali pasigirti išsamiausia laisvų rankų įrangos skaitytuvų šeima rinkoje - nuo paprastų mažmeninei prekybai skirtų jutiklinių skaitytuvų iki itin patikimų didelio našumo vaizdo skaitytuvų, skirtų logistikai ir pramonei, bei nešiojamųjų ir atsparių terminalų.

Kad ir kokie būtų jūsų reikalavimai, mūsų siūlomame "Datalogic" gaminių asortimente rasite profesionalų sprendimą efektyviam bet kurios šakos darbo procesui užtikrinti. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.