Prekių sąrašas pagal prekės ženklą GODEX

"GODEX International", įkurta 1993 m. ir įsikūrusi Taipėjuje, Taivano sostinėje, yra inžinerijos bendrovė, kuri specializuojasi projektuodama ir gamindama brūkšninių kodų spausdinimo gaminius, kurie yra pirmaujantys šioje pramonės šakoje kainos ir našumo kategorijoje. GODEX turi biurus JAV, Europoje ir Kinijoje, o jos gaminiai platinami visame pasaulyje. GODEX savo sėkmę pasiekė ir užsitarnavo tūkstančių klientų ištikimybę teikdama labai nebrangius gaminius, kurie yra itin gerai suprojektuoti ir platinami bendrovės bei perpardavėjų partnerių tinklo, kuris yra 100 % atsidavęs ilgalaikiam klientų poreikių patenkinimui. "GoDEX" tikslas sujungti tikrą dėmesį klientui, inžinerinį įkvėpimą ir disciplinuotą nuolatinio tobulinimo praktiką, kad sukurtų labiausiai prieinamus, vertingus brūkšninių kodų spausdintuvus, bei užtikrinti greitą ir rūpestingą klientų apatarnavimą, pilnai atitinkantį jų poreikius ir lūkesčius.

"GoDEX" siūlo išsamią produktų liniją ir laidinį / belaidį ryšį, kad patenkintų visus poreikius komercijos / pramonės / gamybos / logistikos / medicinos priežiūros sektoriuose ir daugelyje kitų. "GoDEX" kompaktiškų, bet daug funkcijų turinčių stalinių etikečių spausdintuvų asortimentas idealiai tinka tais atvejais, kai trūksta vietos, bet reikia aukštos kokybės ir patikimo tiesioginio arba terminio perdavimo spausdinimo. "GoDEX" kokybiškų ir ilgaamžių pramoninių brūkšninių kodų etikečių spausdintuvų asortimentas taip pat yra gana platus, užtikrinantis didesnį spausdinimo greitį, iki 8 colių pločio spausdinimą ir daugybę papildomų funkcijų, kurios pagerina spausdinimą. Šių spausdintuvų patraukumą padidina ir nemokama, paprasta, tačiau kartu ir tikrai galinga etikečių (lipdukų) projektavimo programinė įranga.

Kreipkitės ir mes padėsime Jums išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį "GoDEX" spausdintuvą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.