Prekių sąrašas pagal prekės ženklą BIXOLON

BIXOLON yra pasaulinio lygio spausdintuvų, skirtų kvitams, bilietams, etiketėms ir mobiliosioms programoms, gamintojas ir pripažintas lyderis pasaulinėje specializuotų spausdintuvų rinkoje. Bendrovės būstinė ir gamybos įmonė yra Pietų Korėjoje, tačiau ji turi biurus Azijoje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir JAV, taip pat jiems padeda platus tarptautinis platintojų ir pardavėjų tinklas. BIXOLON pasižymi kokybiškais ir labai patikimais gaminiais. Įmonė pati kuria ir gamina visą savo gaminių asortimentą - taip užtikrindama, kad būtų išlaikyti išskirtiniai kokybės standartai. BIXOLON taip pat pasižymi ir aukščiausios klasės klientų aptarnavimo paslaugomis: bendrovė palaiko savo klientus kiekviename žingsnyje, siūlydama ekspertų konsultacijas dėl visų savo mobiliųjų, etikečių ir POS spausdintuvų ir teikdama pagalbą nuo integravimo iki techninės priežiūros.

Su BIXOLON siūlome pažangias, novatoriškas POS, etikečių ir mobiliąsias technologijas įvairioms pramonės šakoms, įskaitant mažmeninę prekybą, svetingumą, sveikatos priežiūrą, bankininkystę, logistiką ir kt. Platų asortimentą sudaro terminiai ir adatiniai spausdintuvai bei intuityvi spausdintuvų programinė įranga, taip pat neribotos galimybės, pritaikytos individualiems klientų poreikiams. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie naujoviškus BIXOLON gaminius ir bendrovės siūlomas pritaikymo galimybes.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.