Prekių sąrašas pagal prekės ženklą GETAC

Šiuo metu "Getac" yra antras pagal dydį atspariųjų įrenginių gamintojas pasaulyje, turintis daugiau nei 9 000 darbuotojų, daugiau nei 20 padalinių visame pasaulyje.  Šis Taivano gamintojas savarankiškai kuria ir gamina tvirtus nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir programinės įrangos sprendimus, skirtus mobiliųjų darbuotojų iššūkiams spręsti. Per daugiau nei 30 metų sukauptos žinios apie patikimas inovacijas ir didelė patirtis įvairiuose pramonės sektoriuose, padėjo šiai kompanijai tapti viena patikimiausių šiuolaikinių mobiliųjų kompiuterių sprendimų lyderių. Sėkmingi pasauliniai projektai, kurių metu daugybė gaminių buvo naudojami pačiomis įvairiausiomis aplinkybėmis, patvirtina aukštą šių profesionalių prietaisų našumą ir tvirtumą. Vertikaliosios rinkos apima įvairias sritis - nuo gynybos ir saugumo iki viešojo saugumo, pramoninės gamybos, komunalinių paslaugų, sveikatos priežiūros, lauko paslaugų, automobilių, transporto ir logistikos. "Getac" gaminiai yra tokie atsparūs, kad gali dirbti bet kokioje aplinkoje. "Getac" gaminiai sukurti taip, kad kritiniais momentais būtų itin našūs ir padėtų naudotojams pasiekti daugiau naujovių ir meistriškumo. Jie pirmieji pristatė tokias funkcijas kaip revoliucinė "LumiBond" technologija, užtikrinanti nuo atspindžių apsaugotą ir didelio ryškumo skydelį, "LifeSupport" karštai keičiamo akumuliatoriaus technologija, užtikrinanti nepertraukiamą maitinimą, ir naktinio matymo be filtrų technologija, atitinkanti MIL-STD-3009 reikalavimus.

Šiuos atsparius ir pusiau atsparius nešiojamuosius kompiuterius, taip pat neįtikėtinai tvirtus planšetinius kompiuterius galite užsisakyti pas mus ir užtikrinti savo verslo našumą bei produktyvumą.

Produktas Europos sandėlyje. Pristatymas 3-6 d.d. po apmokėjimo
Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai

3 207,25 €

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.