Prekių pristatymas

Didžioji dalis prekių pristatatomos Jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą jau kitą darbo dieną po išsiuntimo. Tiklų kiekvienos prekės pristatymo terminą rasite prekės kortelėje

Prekes pristatome per mūsų partnerius VENIPAK arba UPS

Tiksli pristatymo kaina nurodoma Jūsų krepšelyje

Prekių grąžinimas

Prekės gali būti gražinamos remiantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. Nr. 217 įsakymu Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo Teisė, nenurodant priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties, juridiniams asmenims (verslininkams) nėra taikoma.

Netinkamą(as) prekę(es) prašome pristatyti mums adresu:

Metalo g. 7, 02190, Vilnius, Lietuva

Kartu su prekėmis pridedamas laisvos formos vartotojo užpildytas prašymas nutraukti elektroniniu būdu sudarytą pirkimo-pardavimo sutartį. 

Ginčų sprendimas

Visi su prekių prikimo susiję ginčai spendžiami abipusiu sutarimu. Neradus abi puses tenkinančio sprendimo pateikiamas prašymas atsakingoms institucijoms adresu: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.