Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Citizen

Japonijos bendrovė "Citizen" jau daugelį metų pirmauja kuriant ir gaminant mikromechaninius ir mikroelektroninius gaminius. Kartu su staklių, biuro mašinų ir CNC prietaisų gamyba, profesionalių gaminių verslo sektorius apima ir įvairias spausdintuvų serijas. "Citizen", kurios bendra apyvarta siekia maždaug 2,7 mlrd. eurų, yra stiprus partneris, turintis optimalius kūrimo, gamybos ir aptarnavimo procesus. "Citizen" POS spausdintuvai jau dešimtmečius yra gerai žinomi ir mėgstami rinkoje. "Citizen" taip pat atlieka svarbų vaidmenį gaminant ir kuriant etikečių, plėvelių, bilietų ir panašių medžiagų spausdintuvus. "Citizen" gali pasiūlyti tikrai didelį prekių asortimentą - nuo vietą taupančių stacionarių spausdintuvų, skirtų siuntų ar gamybos etiketėms, iki didelio našumo spausdintuvų, skirtų itin reiklioms pramonės ir logistikos reikmėms. Profesionalios spausdintuvų sistemos palaiko pačius įvairiausius procesus pramonėje, logistikoje ir prekyboje, todėl šios kompanijos produkcija tikrai gali padėti pasiekti puikių darbo našumo rezultatų bet kuriame versle.

Mes siūlome jums novatoriškus puikia kaina parduodamus įrenginius, pasižyminčius daugeliu unikalių savybių, skirtų reikliems naudotojams.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.