Prekių sąrašas pagal prekės ženklą HONEYWELL

"Honeywell" yra vienas iš geriausių prekės ženklų, skirtų skenavimo, mobiliojo duomenų rinkimo ir etikečių spausdinimo programoms. Tai tarptautiniu mastu veikianti bendrovė, turinti dukterinių įmonių ir plėtros bei gamybos padalinių beveik visose pasaulio šalyse. Įmonės padalinys "Honeywell Sensing & Productivity Solutions" siūlo labai plačią ir aukštos kokybės produktų liniją - nuo pradinio lygio rankinių skaitytuvų, skirtų kasoms, stacionarių ir mobilių spausdinimo sistemų, rankinių ir transporto priemonėse montuojamų terminalų iki patikimų pozicionavimo sistemų, skirtų tarptautiniam prekių gabenimui. Verslo sritis "Sensing & Productivity Solutions" papildo esamas "Honeywell" taikomąsias programas, gaminius ir sprendimus automatikos ir valdymo srityje, kurioje kartu su pramoninių jutiklių sistemų ir matavimo technologijų sritimi siūlomi profesionalūs produktai, skirti saugumui ir pastatų automatizavimui. "Honeywell" gaminių asortimentas yra vienas plačiausių AIDC sektoriuje - kartu su jais sukursite sprendimus mažmeninei prekybai, valdymui ir sveikatos priežiūrai, taip pat pramonei, transportui ir logistikai. Inovatyvius gaminius papildo atitinkama programinė įranga ir paslaugos, su kuriomis galima kurti ir įgyvendinti bet kokio lygio klientų projektus, užtikrinant aukštą techninį ir ekonominį efektyvumą.

Savo techniškai sudėtingais produktais "Honeywell" gali pasiūlyti įvairiausius sprendimus reikliems klientų poreikiams patenkinti, nuo mažmeninės prekybos, pramonės, logistikos ir sudėtingų valdymo procesų.

Produktas Europos sandėlyje. Pristatymas 3-6 d.d. po apmokėjimo
Duomenų kaupiklių priedai ir detalės

213,50 €

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.