Prekių sąrašas pagal prekės ženklą KOAMTAC

Įmonę "KOAMTAC, Inc.", kurios pagrindinė būstinė yra Prinstone, NJ, 2002 m. įkūrė inžinierius ir išradėjas Dr. Hanjin Lee, kuris jau turi keletą patentų skenavimo ir mokėjimo technologijų srityje ir dar daugiau laukia patvirtinimo. Bendrovė daugiausia dėmesio skiria duomenų surinkimo mobiliajame sandėliavimo, sveikatos priežiūros, mažmeninės prekybos, transporto ir logistikos, gamybos ir kitų pramonės šakų pasaulyje įgalinimui. Nuo pat pradžių jis vadovavosi savo vizija iš esmės pakeisti brūkšninių kodų, RFID ir mokėjimų rinką, o savo gaminius iš konkurentų išskirti kokybe bei universalumu. Kad tai pasiektų, jis savo gaminius padarė universaliai suderinamus su visomis technologinėmis platformomis - nuo "Android", "iOS", "MacOS" ir "Tizen" iki "Windows". Be to, jis labai anksti atpažino išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių augimo galimybes, todėl "KOAMTAC" tapo pirmąja įmone, sukūrusia "Bluetooth" brūkšninių kodų skaitytuvus, suderinamus su "Apple iOS" ir "Samsung Tizen" produktais. 

KOAMTAC, kaip pasaulinės įmonės, būstinė yra Prinstone, Naujajame Džersyje, gamykla - Seule, Pietų Korėjoje, o sprendimų centras - Milane, Italijoje. Be to, Vokietijoje, netoli Oldenburgo, yra DACH regiono pardavimų biuras. "KOAMTAC" visame pasaulyje gerai žinoma dėl savo kompaktiškų, patvarių ir patikimų "Bluetooth" brūkšninių kodų skaitytuvų ir mobiliųjų kasos aparatų, kurie naudojami įvairiose darbo aplinkose, pavyzdžiui, inventoriaus valdymo, lauko paslaugų ar transporto srityse. Be jų, gaminių asortimentą sudaro greiti, didelio nuotolio RFID skaitytuvai su integruota išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio įkrovimo funkcija. Siekdama ateityje užtikrinti ir išplėsti bendrovės lyderystę "Bluetooth" brūkšninių kodų nuskaitymo technologijų srityje, bendrovė dirba su geriausių inžinierių komanda, kuri išsiskiria naujovėmis ir patirtimi.

Revoliucinius KOAMTAC gaminius galite įsigyti ir mūsų el. parduotuvėje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.