Prekių sąrašas pagal prekės ženklą EVOLIS

"Evolis" kuria, gamina ir parduoda visą asortimentą kortelių spausdintuvų, skirtų personalizuotoms plastikinėms kortelėms spausdinti. Tai apima visų tipų kortelių grafinio, magnetinio ir elektroninio kodavimo (kontaktinės arba bekontaktės lustinės kortelės, taip pat naudojant RFID technologiją) personalizavimo galimybes. Bendrovė "Evolis", įsikūrusi Anžere (Prancūzija), turi dukterinių įmonių Majamyje ir Bostone (JAV), Mumbajuje (Indija), Singapūre ir Šanchajuje (Kinija), Lisabonoje, Paryžiuje ir Lione (Prancūzija), yra įtraukta į Paryžiaus vertybinių popierių biržos sąrašus. Įmonėje dirba daugiau kaip 380 darbuotojų, jai atstovaujama 140 pasaulio šalių. Naudodamiesi "Evolis" spausdinimo sprendimais, klientai gali kurti visiškai personalizuotas, koduotas ir apsaugotas plastikines korteles, skirtas įvairioms programoms. Be to, "Evolis" tiekia platų eksploatacinių medžiagų asortimentą, pavyzdžiui, spalvotas juosteles, tuščias korteles, lustines korteles arba RFID koduotojus.

Naudojant "Evolis" programinę įrangą lengva kurti ir personalizuoti korteles. Joje naudotojams siūloma dešimtys kortelių šablonų, taip pat įvairių kodavimo parinkčių. Brūkšninius kodus, grafiką, nuotraukas ar tekstus galima greitai patalpinti ir lengvai suformatuoti. Specialūs duomenų bazės laukai suteikia galimybę lengvai ir nesudėtingai integruoti dinamišką duomenų bazės turinį. Nuo nedidelio stalinio spausdintuvo iki automatinio spausdintuvo didelėms pramoninėms serijoms - kreipkitės į mus ir mes padėsime rasti  kiekvienam jūsų poreikiui tinkamą įrenginį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.