Prekių sąrašas pagal prekės ženklą NewLand

„Newland EMEA“ („Newland Europe BV“) įkurta 2009 m. Olandijoje. Bendrovės būstinė yra Kulemborge, Nyderlanduose. "Newland Group" sudaro 15 įmonių, kuriose dirba daugiau kaip 5 000 darbuotojų, susibūrusių į vietines komandas 15-oje Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos vietovių. Tai viena sparčiausiai augančių AIDC gamintojų pasaulyje, kuri siūlo platų produktų asortimentą. Ypatingas dėmesys skiriamas brūkšninių kodų fiksavimui. Visas AIDC pasaulis įsivaizdavo 1D ir 2D skaitytuvus kaip sudėtingą ir išskirtinę technologiją. Siekdami, kad šie įrenginiai būtų prieinami bet kokio dydžio įmonėms, "Newland" įrodė, kad skenavimas yra paprastas.

Savo gaminiais "Newland" siekia, kad kasdienės užduotys būtų atliekamos lengviau, greičiau ir intuityviau. Siekdama šio tikslo, bendrovė kuria ir gamina daug funkcijų turinčius mobiliuosius kompiuterius, kompaktiškus mikrokioskus, universalias planšetes, taip pat patogius skenerius, stacionarius skenerius ir OEM skenavimo modulius visoms rinkoms - nuo mažmeninės prekybos ir lauko paslaugų iki sveikatos priežiūros ir sandėliavimo. Automatinis identifikavimas ir duomenų kaupimas leidžia greitai manevruoti bei prisitaikyti prie naujovių. Be to, visi gaminiai pagrįsti įmonėje sukurta UIMG vaizdavimo technologija ir pačių sukurta 2D dekoderio mikroschema.

Todėl šie skeneriai yra puikus kokybės ir kainos derinys. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.