TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Šių internetinės parduotuvės puslapių turinys skirtas siekiant sužinoti bendrą informaciją ir tik asmeniniam naudojimui.

 

1.Autorių teisės

1.1.Autorių teisių ženklas © internetinės parduotuvės „barkoduiranga.lt“ puslapiuose reiškia, jog autorių teisės galioja visuose puslapiuose. Tai galioja grafikams, tekstams bei visam kitam turiniui. Remiantis tarptautiniu autorių teisių įstatymu, visos autorių teisės yra saugomos nepaisant to, ar yra autorių teisių apsaugos žymuo.

2.Užsakymas

2.1.Norėdami užsisakyti prekę, spauskite ĮDĖTI Į KREPŠELĮ mygtuką, esantį šalia Jūsų žiūrimos prekės. Tuomet spauskite KREPŠELIS – taip pasieksite savo užsakytas prekes. Jeigu esate naujas pirkėjas, būsite paprašytas įvesti informaciją apie save. Mūsų itin greitos registracijos puslapį užpildysite lengvai ir nesugaišdami daug laiko. Tuomet tęskite užsakymo operaciją mokėjimo puslapiuose.

3.Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

3.1. Visos kainos nurodytos eurais. Pardavėjas neatsako už valiuotos kursą ar jo pokyčius, įvykdytus  Pirkėjo vietos banko, eurų keitimo į Pirkėjo vietinę valiutą metu.

3.2. Mokėjimai valdomi per „paysera.com“. Ir bankiniu pavedimo į SWEDBANK įmonės sąskaitą „Paysera.com“ apdoroja daugybę įvairių verslo mokėjimų kiekvieną dieną ir atlieka tai saugiai bei greitai. 

3.3. Neapmokėjus užsakymo per 4 valandas, užsakymas anuliuojamas.

4.Pristatymo būdai ir terminai

4.1.Visos prekės bus pristatytos Venipak sistemos kurjerių, Pirkėjo nurodytu pristatymo adresu.

4.2. Pristatymo laikas - kita darbo diena po išsiuntimo. Pirkėjas gaus užsakymo patvirtinimą į savo elektroninį paštą. Prekės pristatomos visomis darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio (išskyrus valstybines nedarbo dienas), pristatymo laikas – nuo 08.00 iki 17.00 val. Jeigu pristatymas Pirkėjo nurodytu adresu bus nesėkmingas, siuntinys bus grąžintas į Pardavėjo Logistikos Centrą (pardavėjas negrąžina pristatymo išlaidų mokesčio).

4.3. Pirkėjas supranta ir sutinka, jog išskirtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų bei nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti su juo prekių pristatymo klausimus.

4.4. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo rekomendacinių terminų pažeidimą, taip pat jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

4.5.Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos būklę. Siuntos perdavimo – priėmimo dokumente patvirtinama, kad siunta  perduota tinkamos būklės.

4.6.Kai Pirkėjas, remdamasis šiomis Taisyklėmis, atsisako pirkimo – pardavimo sutarties (jeigu prekė neturi defektų bei nėra sugadinta transportavimo metu), jam tenka apmokėti visas tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas. Šių Pardavėjo išlaidų suma išskaičiuojama iš grąžintinų Pirkėjui už prekę(-es) sumokėtų pinigų. Jeigu išskaičiuota suma nepadengia viso Pardavėjo reikalavimo, t. y. Pardavėjo patirtos prekių grąžinimo išlaidos viršija grąžinamos(ų) prekės(-ių) vertę, Pirkėjas įsipareigoja per 14 dienų sumokėti Pardavėjui likusią sumą.

5.Prekių kokybės garantija

5.1.Prie kiekvienos „barkoduiranga.lt“ parduodamos prekės yra jos aprašymas, kuriame nurodytos tos prekės savybės

5.2.Pirkėjas supranta, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali ne visiškai atitikti realų prekių dydį, formą ir spalvą dėl Pirkėjo naudojamo kompiuterio vaizduoklio ypatybių, todėl Pardavėjas už neatitikimus neatsako.

6.Prekių grąžinimas ir keitimas

6.1.Pirkėjas, grąžinęs nenaudotą prekę per 14 dienų nuo apmokėjimo, atgauna visą sumokėtą sumą. Pinigai už prekę grąžinami  į Pirkėjo sąskaitą  per 7 – 14 dienų nuo tada, kai grąžinama prekė pasiekia Pardavėją. Pirkėjai neatsako už grąžinimo siuntos išlaidas tik tuo atveju, jei/kai produktas turi defektą. Prašome grąžinti prekę jos originaliame įpakavime. Prekė turi būti:

6.1.1.pirkėjo nesugadinta;

6.1.2. nepraradusi prekinės išvaizdos (neištepta, nepažeistos etiketės, kiti žymėjimai ir pan.);

6.1.3.grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

6.2.Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

6.3.Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats nurodytu kontaktuose adresu.

6.4.Tuo atveju, kai prekė grąžinama be priežasties, nesant defektų, Pirkėjui pasinaudojus Pirkėjo teise atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo arba užsakymo pateikimo, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos.

6.5.Teisė, nenurodant priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti nuotolinės sutarties, juridiniams asmenims (verslininkams) nėra taikoma.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.